Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Žiniasklaida>Žiniasklaidos referatai

Žiniasklaidos referatai (30 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Socialinė reklama (3)

  Įvadas. Tikslas: Išsiaiškinti socialinės reklamos ypatybes. Uždaviniai. Socialinės reklamos samprata. Reklamos tikslų ir uždavinių palyginimas pagal Bovį ir Arensą. Socialinės reklamos poveikio elementai. Socialinės reklamos finansavimas. Socialinė reklama televizijoje. Išvados.
  Žiniasklaida, referatas(9 puslapiai)
  2008-12-17
 • Tiriamoji žurnalistika Suomijoje

  Įvadas. Žurnalistinis tyrimas teoriniu aspektu. Tyrimo objektas – galios sistemoje. Apibrėžimo problematika. Šaltiniai. Žurnalistinio tyrimo principai. Žurnalistinio tyrimo rizika ir reikalingi resursai. Tiriamosios žurnalistikos raida Suomijoje. Žurnalistinės tradicijos formavimasis savicenzūros kontekste. Medijų sistema. Pirmieji tiriamosios žurnalistikos darbai. Šiuolaikinės tiriamosios žurnalistikos studijos. Žymiausi šiuolaikinės tiriamosios žurnalistikos darbai. Išvados.
  Žiniasklaida, referatas(20 puslapių)
  2006-11-24
 • Tuniso žiniasklaidos sistema. Kosta Rikos žiniasklaidos sistema

  Įvadas. Tuniso žiniasklaidos priemonių sistema. Kosta Rikos žiniasklaidos priemonių sistema. Išvados.
  Žiniasklaida, referatas(5 puslapiai)
  2006-05-12
 • Viešieji ryšiai

  Viešųjų ryšių reikšmė šiandiena. Viešieji ryšiai ar reklama? Viešųjų ryšių idėjos kompanijoje "X".
  Žiniasklaida, referatas(9 puslapiai)
  2006-02-21
 • Visuomenės informavimo priemonės

  Įvadas. Žiniasklaidos priemonės. Radijas ir televizija. Kinas. Knygos, laikraščiai, žurnalai. Reklama. Internetas. Išvados.
  Žiniasklaida, referatas(8 puslapiai)
  2006-04-06
 • Žiniasklaida ir jos vaidmuo politikoje

  Žiniasklaidos vaidmuo politikoje. Politinis dalyvavimas, jo formos ir svarba. Demokratinės visuomenės informavimo kultūros plėtros gairės. Žiniasklaida šiuolaikinėje politikoje. Žiniasklaidos vaidmuo pereinamuoju laikotarpiu. Išvados.
  Žiniasklaida, referatas(17 puslapių)
  2005-05-12
 • Žiniasklaidos įtaka visuomenės elgsenai ir gyvensenai

  Įžanga. Žiniasklaida - padeda žmogui. Žiniasklaida informuoja piliečius apie politinę situaciją. Žiniasklaida kelrodis tėvams. Mažamečiai vaikai ir televizija. Ar televizija skatina agresyvumą ir nusikalstamumą? Paauglių sveikatos ir gyvybės kaina. Manipuliuojanti ir prievartinė reklama. Kūno kultas žiniasklaidoje. Kuo daugiau vaistų tuo sveikesni? Žurnalistika pavojingas darbas. Išvados.
  Žiniasklaida, referatas(13 puslapių)
  2007-05-15
 • Žiniasklaidos poveikis

  Įvadas. Žiniasklaidos poveikis. Modelių mėgdžiojimas. Paskatinimai už poelgius ir agresyvaus elgesio įteisinimas. Kultūrinis perkėlimas ir kognityvinis sužadinimas. Jautrumo slopinimas. Baimių sukūrimas. Padėkime vaikams tapti kritiškesniais televizijos žiūrovais. Televizija gali pakenkti. Apie žiaurumą televizijos ekrane. Patarimai tėvams ir mokytojams. Masinės informacijos priemonių teisinis reguliavimas. Žiniasklaida – kaip rizikos veiksnys. Išvados.
  Žiniasklaida, referatas(15 puslapių)
  2008-11-26
 • Žiniasklaidos vaidmuo korupcijos prevencijoje

  Įvadas. Teigiamas žiniasklaidos vaidmuo kovojant su korupcija. Neigiamas žiniasklaidos vaidmuo kovoje su korupcija. Visuomenės ir žiniasklaidos antikorupcinis švietimas. Išvados. Priedai (1). Išnašos.
  Žiniasklaida, referatas(12 puslapių)
  2008-06-11
 • Žurnalistinis objektyvumas ir melas

  Įvadas. Žurnalistas ir objektyvumas. Naujienų televizija ir melas. Objektyvumas ir destruktyvumas. Išvados.
  Žiniasklaida, referatas(9 puslapiai)
  2005-10-11
 • Puslapiai:
 • 1
 • 2
Puslapyje rodyti po