Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Žiniasklaida

Žiniasklaida (118 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Žiniasklaida – visuomenės nuomonės formuotoja

  Žiniasklaida. Autorių nuomonės. Žiniasklaidos poveikio visuomenės nuomonei lygmenys. Žiniasklaidos poveikio visuomenės nuomonei tipai.
  Žiniasklaida, namų darbas(4 puslapiai)
  2006-03-06
 • Žiniasklaida (11)

  PowerPoint pristatymas. Žiniasklaida. Pasitikėjimas žiniasklaida. Poveikis visuomenei.
  Žiniasklaida, pristatymas(7 skaidrės)
  2007-05-23
 • Žiniasklaida (4)

  Lietuva Europos žiniasklaidoje. Žiniasklaidos reguliavimas. Kaip vertinate lietuvišką žiniasklaidą? Ji prastėja ar gerėja? Visuomenė pasitiki žiniasklaida. Žiniasklaida ir nusikaltimai. Šių dienų žiniasklaida.
  Žiniasklaida, rašinys(5 puslapiai)
  2007-04-19
 • Žiniasklaida ir jos vaidmuo politikoje

  Žiniasklaidos vaidmuo politikoje. Politinis dalyvavimas, jo formos ir svarba. Demokratinės visuomenės informavimo kultūros plėtros gairės. Žiniasklaida šiuolaikinėje politikoje. Žiniasklaidos vaidmuo pereinamuoju laikotarpiu. Išvados.
  Žiniasklaida, referatas(17 puslapių)
  2005-05-12
 • Žiniasklaida ir kaip ji vertinama

  Žiniasklaidos reguliavimas, lietuviškos žiniasklaidos vertinimas, žiniasklaida ir nusikaltimai, visuomenės pasitikėjimas žiniasklaida, šių dienų žiniasklaida.
  Žiniasklaida, konspektas(6 puslapiai)
  2005-05-21
 • Žiniasklaidos įtaka visuomenės elgsenai ir gyvensenai

  Įžanga. Žiniasklaida - padeda žmogui. Žiniasklaida informuoja piliečius apie politinę situaciją. Žiniasklaida kelrodis tėvams. Mažamečiai vaikai ir televizija. Ar televizija skatina agresyvumą ir nusikalstamumą? Paauglių sveikatos ir gyvybės kaina. Manipuliuojanti ir prievartinė reklama. Kūno kultas žiniasklaidoje. Kuo daugiau vaistų tuo sveikesni? Žurnalistika pavojingas darbas. Išvados.
  Žiniasklaida, referatas(13 puslapių)
  2007-05-15
 • Žiniasklaidos kova su terorizmu

  Terorizmas, nukreiptas prieš žiniasklaidą. Terorizmo ir žiniasklaidos sąryšis. Žiniasklaidos įtaka. Gabrielio Weimanno tyrimo rezultatų aptarimas.
  Žiniasklaida, rašinys(3 puslapiai)
  2005-05-15
 • Žiniasklaidos poveikis

  Įvadas. Žiniasklaidos poveikis. Modelių mėgdžiojimas. Paskatinimai už poelgius ir agresyvaus elgesio įteisinimas. Kultūrinis perkėlimas ir kognityvinis sužadinimas. Jautrumo slopinimas. Baimių sukūrimas. Padėkime vaikams tapti kritiškesniais televizijos žiūrovais. Televizija gali pakenkti. Apie žiaurumą televizijos ekrane. Patarimai tėvams ir mokytojams. Masinės informacijos priemonių teisinis reguliavimas. Žiniasklaida – kaip rizikos veiksnys. Išvados.
  Žiniasklaida, referatas(15 puslapių)
  2008-11-26
 • Žiniasklaidos samprata

  Įvadas. Žiniasklaidos samprata. Žiniasklaidos funkcijos. Žiniasklaidos ir socialinio pasaulio modelis. Žiniasklaidos turinys. Žiniasklaidos rūšys. Žiniasklaidos reikšmė visuomenei. Žiniasklaida kaip rizikos veiksnys. Žiniasklaidos įtakos žmogaus gyvenime tyrimas. Išvados. Priedas (1).
  Žiniasklaida, kursinis darbas(27 puslapiai)
  2008-03-29
 • Žiniasklaidos vaidmuo formuojant pilietinę visuomenę Lietuvoje

  Įvadas. Žiniasklaida ir pilietinė visuomenė. Laisvo žodžio atsiradimas posovietiniu laikotarpiu. Žiniasklaidos "bulvarėjimas". Žiniasklaidos interesai. Žiniasklaida ir realybės kūrimas. Žiniasklaidos dalyvavimas tiesioginėje politinėje kovoje. Žiniasklaidos veiklos šališkumas. Žiniasklaida – visuomenės informavimo priemonė. Žiniasklaidos funkcionalumas. Lietuvos politikų įvaizdžio kūrimas per žiniasklaidą. Informacinis karas ir nesibaigiantys politiniai skandalai. Žiniasklaidos formuojama nuomonė ir įtaka pilietinei visuomenei. Išvados.
  Žiniasklaida, kursinis darbas(25 puslapiai)
  2006-06-27
 • Žiniasklaidos vaidmuo korupcijos prevencijoje

  Įvadas. Teigiamas žiniasklaidos vaidmuo kovojant su korupcija. Neigiamas žiniasklaidos vaidmuo kovoje su korupcija. Visuomenės ir žiniasklaidos antikorupcinis švietimas. Išvados. Priedai (1). Išnašos.
  Žiniasklaida, referatas(12 puslapių)
  2008-06-11
 • Žiniasklaidos vaidmuo Lietuvos politinėje sistemoje

  Politinių naujienų perteikimas ir interpretacija. Poveikis visuomenės nuomonei. Politinės darbotvarkės planavimas. Politinė socializacija.
  Žiniasklaida, konspektas(3 puslapiai)
  2006-05-23
 • Žiniasklaidos vaidmuo vaiko asmenybės formavimuisi

  Įvadas. Žiniasklaidos priemonės. Televizijos žiūrėjimas. Televizijos poveikis vaiko psichikai. Televizijos žiūrėjimas ir agresija. Spaudos poveikis. Reklama ir vartojimas. Nepilnamečių teisinė apsauga žiniasklaidoje. Išvados.
  Žiniasklaida, kursinis darbas(19 puslapių)
  2007-12-11
 • Žodžio ir vaizdo santykis "tyliose" reklamose

  Įvadas. Reklamų "tyla" ir jos reikšmė. Reklamų idėja ir sąmonės asociacijos. Išvados.
  Žiniasklaida, esė(9 puslapiai)
  2006-12-18
 • Žurnalistika

  Žurnalistika. Žurnalistikos objektas. Tikslai. Uždaviniai. Žurnalistas. Žurnalistinis darbas. Trumpa žurnalistikos istorijos apžvalga. Žurnalistikos statusas. Žurnalistikos funkcijos. Žurnalistinė informacija. Informatyvumo sąlygos. Knyga. Pirmosios lietuviškos knygos. Laikraštis. Žurnalas. Laikraščio ir žurnalo skirtumai. Žurnalistinės veiklos rūšys. Informaciniai žanrai. Radijas. Televizijos raida. Lietuvos televizija. Žurnalisto etika. Autorystės teisė.
  Žiniasklaida, konspektas(23 puslapiai)
  2006-02-08
 • Žurnalistikos žanrai

  Žinutė, ataskaita, reportažas, interviu, korespondencija, esė, straipsnis, komentaras, apžvalga, recenzija, publicistinis laiškas, apybraiža, feljetonas, pamfletas, epigrama.
  Žiniasklaida, špera(4 puslapiai)
  2005-04-24
 • Žurnalistinis objektyvumas ir melas

  Įvadas. Žurnalistas ir objektyvumas. Naujienų televizija ir melas. Objektyvumas ir destruktyvumas. Išvados.
  Žiniasklaida, referatas(9 puslapiai)
  2005-10-11
 • Žurnalistinis tyrimas dienraštyje

  Įvadas. Referato tikslas aptarti žurnalistinius tyrimus nuo 1994 – ųjų iki dabar įvairiais aspektais ir atskleisti kitimo tendencijas ir įrodyti, kad tiriamoji žurnalistika dienraštyje neišnyko. Bendrieji bruožai. 1994 - 1999 metai.4-5 1994 - 2004 metai. 2004 -2007 metai. Informacijos šaltiniai. Išvados.
  Žiniasklaida, namų darbas(8 puslapiai)
  2008-02-05
Puslapyje rodyti po