Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Žiniasklaida>Informaciniai ir analitiniai spaudos žanrai dienraštyje "Kauno diena"

Informaciniai ir analitiniai spaudos žanrai dienraštyje "Kauno diena"

  
 
 
123456789
Aprašymas

Lyginamuoju būdu nagrinėjamos 2008 metų sausio mėnesio dienraščio publikacijos. Įvadas. Dienraščio "Kauno diena" rubrikos. Jas ruošiantys žurnalistai bei atsiskleidžiantis jų požiūris. Informacinio spaudos žanro publikacijos "Kauno dienoje". Analitiniai spaudos žanrai dienraštyje "Kauno diena". Išvados.

Ištrauka

Šiame referate bus nagrinėjamas didžiausio dienraščio Kauno regione "Kauno diena" 2008 metų sausio mėnesio publikacijos (atkreipiant dėmesį į analitinius ir informacinius žanrus). "Kauno diena" – vienintelis savarankiškas dienraštis skirtas Kauno regionui (dienraštis "Lietuvos rytas" Kauno regione platina priedą "Laikinoji sostinė").
Apžvelgiant "Kauno dienos" sausio mėnesio numerius, bus nagrinėjama, kokie – informaciniai ar analitiniai – straipsniai dominuoja dienraštyje, kaip atsiskleidžia redakcijos nuomonė, žurnalistų kompetencija. Analizuojant "Kauno dienos" sausio mėnesio publikacijas bus bandoma išsiaiškinti kurio žanro publikacijų dienraštyje yra daugiau ir kodėl.
Referato pagrindinis tikslas – išsiaiškinti ar tam tikros rūšies žanrų (informacinių ar/ ir analitinių) dominavimą lemia žurnalistų skaičius, dienraščio redakcijos nuostatos. Kiek regionui aktualių temų yra pasirenkama ir kurios iš jų analizuojamos dažniausiai.
Esant galimybei, kiekvienas dienraščio "Kauno diena" numeris bus nagrinėjamas bei lyginamas su prieš tai publikuotais dienraščio numeriais. Bus bandoma nustatyti kiek numeryje publikacijų, kurios atitinka analitinių bei informacinių žanrų kriterijus. Bus aiškinamasi ar etatinių žurnalistų rašiniai yra tęstiniai.
Referate nebus nagrinėjami Lietuvos bei užsienio naujienų agentūrų, reklamos agentūrų ar dienraščio savireklaminiai pranešimai. Nebus analizuojami ir reklaminės publikacijos.
Šis referatas suskirstytas į tris dalis. Pirmoje dalyje aptariama dienraščio sudėtis, esami žurnalistai, esminiai įvykiai lėmę pasikeitimus dienraštyje. Antrojoje dalyje analizuojama informacinių spaudos žanrų kiekis ir kokybė dienraščio "Kauno diena" publikacijose, o trečioje – analitinių spaudos žanrus rašantys žurnalistai ir jų publikacijų gausa dienraštyje. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasŽiniasklaidos referatas
KategorijaŽiniasklaida
TipasReferatai
Apimtis6 puslapiai 
Literatūros šaltiniai4
Dydis13.18 KB
AutoriusMantas
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2008 m
Klasė/kursas1
Mokytojas/DėstytojasLekt. J. Mažylė
Švietimo institucijaVilniaus Universitetas
FakultetasKomunikacijos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Informaciniai ir analitiniai spaudos zanrai dienrastyje Kauno diena [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 6 puslapiai 
  • Vilniaus Universitetas / 1 Klasė/kursas
  • Lekt. J. Mažylė
  • 2008 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą