Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Žiniasklaida>Dienraščiai internete

Dienraščiai internete

  
 
 
12345678
Aprašymas

Darbe nagrinėjami Lietuvos dienraščiai, kurie yra pasiekiami internete: "Lietuvos žinios", "Lietuvos rytas" , "Šiaulių Kraštas", "Kauno diena". Skaitytojai. Informacijos pateikimas ir atnaujinimas. Tematika. Nuorodos. Paieškos sistemos. Programos, naudotos puslapių kūrimui.

Ištrauka

Nagrinėsiu tris Lietuvos dienraščius: "Lietuvos žinios", "Lietuvos rytas" , "Šiaulių Kraštas", "Kauno diena". Juos galima pasiekti internete. "Lietuvos žinių" internetinis puslapis yra www.lzinios.lt, "Lietuvos ryto" internetinis puslapis yra www.lrytas.lt, "Šiaulių Krašto" internetinis puslapis yra www.skrastas.lt, "Kauno diena" internetinis puslapis www.kaunodiena.lt.
Šie laikraščiai atnaujinami kiekviena diena ir pateikia kasdienišką informaciją. Vartotojai gali sužinoti pagrindinius dalykus: Lietuvos, Pasaulio naujienas, horoskopai, orai, sportas, ekonomika ir t.t. Tačiau vis kiekvienas laikraštis pateikia skirtingus prioritetus. Kiekvienas dienraštis yra subtilus ir nepakeičiamas vizualine prasme. Taigi kiekviena sistema stengiasi pritraukti kuo daugiau skaitytojų, todėl stengiasi padaryti kuo patogesni ir malonesni puslapį. Kiekviena diena dienraščiai pateikia vis skirtingas žinias ir jas eksplotuoja visuomenei.
Vartotojai gali būti įvairapusiški visokio amžiaus visokio pobūdžio žmones. Negalima tikslingai apibrėžti kokia informacija jie pateikia, bet tai būna prėjusios dienos įvykiai. Čia galima priskirti prie informacinių paslaugų. Aš nagrinėjų dviejų pobūdžių dienraščius. Pirmo pobūdžio puslapiai yra skirti visos Lietuvos svarbiausios žinios. Tai daugiau apibendrintos. Jų nuorodos yra: www.lzinios.lt ir www.lrytas.lt. Kitų dviejų yra tik tam tikro Lietuvos regiono žinios. Jų nuorodos yra: www.skrastas.lt ir www.kaunodiena.lt. Tačiau nepaisant ar regioninis ar ne "Lietuvos rytas" ,"Lietuvos žinios" ir "Kauno diena" dar pateikia ir pasaulio žinias, "Šiaulių kraštas" – pateikia daugiau Šiaulių apskrities žinias. "Šiaulų krašto" puslapis daugiau skirtas kas gyvena jame ar tik kas sieja su Šiaulių apskritimi mažai informacijos pateikiama apie Lietuva ir Pasaulio žinias. Manau kad yra labai gerai kada informacija pateikiama plačiau apie miesta ir jo apylinkes. Vartotojai gali geriau susidaryti nuomonę apie Lietuvą. Tai trūksta dienraščiui "Kauno diena" kuris yra taipogi regioninis laikraštis. Kiekvieno dienraščio yra panašūs siūlomi repertuarai. Tačiau kiekvieno informacija būna alternatyvi. Kiekvienas laikraštis stengiasi pateikti informaciją skirtingas. Manu būtų įdomu pasižiūrėti ką kiekvienas puslapis gali pasiųlyti savo vartotojams: Pvz "Lietuvos žinių" pasirinkimo informacijos repertuaras yra: ...

Rašto darbo duomenys
DalykasŽiniasklaidos referatas
KategorijaŽiniasklaida
TipasReferatai
Apimtis8 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis728.35 KB
Autoriusdonay
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai0 m
Klasė/kursas2
Švietimo institucijaVytauto Didžiojo Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Dienrasciai internete [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 8 puslapiai 
  • Vytauto Didžiojo Universitetas / 2 Klasė/kursas
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą